Čalounění dveří

Odpovědět
muf
Kontaktovat uživatele:

Čalounění dveří

Příspěvek od muf » stř led 12, 2005 11:32 pm

Pomohlo to někomu?

Bert
Kontaktovat uživatele:

El. stahování oken - nefunguje :(

Příspěvek od Bert » ned čer 25, 2017 10:09 am

Bohužel mám verzi s el. stahováním oken a tak je to o maličko složitější. Přestalo mi to stahování fungovat, podařilo se mi okna natvrdo připojeným proudem vytáhnout nahoru (sláva, motorky fungují), ale závadu jsem nenašel. Nevíte někdo v čem by to mohlo být? Relé?

Zároveň mi ve stajnou dobu přestalo fungovat počítadlo kilometrů, ukazatel rychlosti funguje.

A ještě doplnění projektu "Čalounění dveří": ovladač zrcátek se nemusí odpojovat, pomocí špičatých kleští je možné vyšroubovat jistící matici a pak je možné ovladač vysunout z čalounění :)

Porsche 911S, 2,7, 1977

michal911sc

Příspěvek od michal911sc » stř čer 28, 2017 7:03 pm

Bert,

okna su asi najjednoduchsi problem. na soferovychh dverach mas prepinace na oboje dvere. mas tam dva droty od motora okna sofera. na oboch drotoch musi byt minus. na prislusny vypinac idu dalsie dva droty od pantov dveri kde musi byt + a -. a nakoniec dva vodice idu do dveri spolujazdca na oboch musi byt minus. napajacie droty najdes jednoducho. su najviac rozvetvene na konektoroch pod prepinacmi. mali by byt hnedy a cerveny (cerveny je +) a musi tam byt 12V. ak budes potebovat mam aj schemu. michal

Odpovědět