Oprava motoru 911 3.6 210kw Typ M64/22

Odpovědět
911 3nec

Oprava motoru 911 3.6 210kw Typ M64/22

Příspěvek od 911 3nec » pát říj 23, 2009 1:34 pm

Zdravím všechny stejně napadené virusem 911. Koupil jsem 993ku dovoz z Japonska a po opravě bourané přední části a přihlášení jsem začal jezdit.Po zahřátí něco klepalo.Vyměnil jsem hyraulický nadzvedák,ložisko elektromagnetické spojky klimy,ale ještě je tam nějaký klepot.Čím je motor víc zahřátý tím to víc klepe.Tachometr Japonci stáhli na sých 80.000km,jak je to u všech reimportů.Nezjistil jsem kolik má vlastně najeto.S prvním sněhem mě čeká vytažení a rozebrání motoru.Nemáte někdo nějaký manuál pro opravy motoru ? Momenty utažení šroubu,nastavení rozvodů atd. Taky sháním dodavatele sady těsnění na celý motor a součástek k opravě.Zatím mám jen e-cat.cz.Nevíte o nějaké dobré firmě ?Jsem automechanik a chci si to udělat sám.Vím o firmě která zrepasuje hlavy,dodá písty s válci,ložiska a provede výbrus kliky. Za radu či typ moc dík.Marcel Obrázek

oval

Příspěvek od oval » pát říj 23, 2009 4:40 pm

Ferdinand
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ferdinand » pon říj 26, 2009 7:22 pm

Se všemi požadavky by Ti mohl pomoci Ivan Benčík, který dlouhá léta opravoval motory Porsche 911 v USA. Nyní žije ve Francii. Nabízí i originál díly za rozumnou cenu. Kontakt je: proporsche@yahoo.com
Bohužel, někdy strašně dlouho trvá, než odpoví (mluví česky).

Tomas11

Re: Oprava motoru 911 3.6 210kw Typ M64/22

Příspěvek od Tomas11 » sob lis 03, 2018 9:51 pm

911 3nec píše:Zdravím všechny stejně napadené virusem 911. Koupil jsem 993ku dovoz z Japonska a po opravě bourané přední části a přihlášení jsem začal jezdit.Po zahřátí něco klepalo.Vyměnil jsem hyraulický nadzvedák,ložisko elektromagnetické spojky klimy,ale ještě je tam nějaký klepot.Čím je motor víc zahřátý tím to víc klepe.Tachometr Japonci stáhli na sých 80.000km,jak je to u všech reimportů.Nezjistil jsem kolik má vlastně najeto.S prvním sněhem mě čeká vytažení a rozebrání motoru.Nemáte někdo nějaký manuál pro opravy motoru ? Momenty utažení šroubu,nastavení rozvodů atd. Taky sháním dodavatele sady těsnění na celý motor a součástek k opravě.Zatím mám jen e-cat.cz.Nevíte o nějaké dobré firmě ?Jsem automechanik a chci si to udělat sám.Vím o firmě která zrepasuje hlavy,dodá písty s válci,ložiska a provede výbrus kliky. Za radu či typ moc dík.Marcel Obrázek
uz tomas opravene?:))
Motorar pro vozy porsche, vsechny modely.

Odpovědět